MOD_DJ_EASYCONTACT_OPEN_FORM

«Престиж» - це школа, до якої приємно ходити учням!

 

 

Шановні батьки та учні нашої школи!

З 1 вересня ТОВ "Початкова школа "Престиж" починає освітній процес. Для цього були створені безпечні умови, а саме облаштоване укриття, робота якого затверджена комісією із представниками ДСНС, Національної Поліції, Департаменту здоров'я, Держпродспоживслужби.

 

Пам'ятаємо, що школа - територія безпеки, тому ТОВ "Початкова школа "Престиж" намагається надати якісну освіту у непростий воєнний час.

   

 

Продовжується набір в РАНКОВУ ГРУПУ ПІДГОТОВКИ ДО ШКОЛИ з 9:00 до 13:00 години.

Напрями підготовки:

  • Навчання грамоти
  • Навички лічби
  • Розвиток логичного мислення
  • Знайомство з навколишнім світом
  • Підготовка руки до письма
  • Малювання, ліпленя, дизайн
  • Вивчення англійської мови

 

Також продовжує набір ПІДГОТОВЧА ГРУПА ШКОЛИ ПОВНОГО ДНЯ "Престиж"
на 2024/2025 навчальний рік.

Ми розвиваємо логічне та образне мислення, пам'ять та довільну увагу, 
вміння спілкуватися з іншими людьми, знаходити варіанти вирішення життєвих ситуацій.
Це перший крок на шляху до Нової української школи.
Звертайтесь за телефонами: (048) 7064487 с 8:00 до 17:00

«Престиж» - це школа, до якої приємно ходити учням! Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Водночас батькам теж подобається відвідувати нашу школу, адже тут панують співпраця та взаєморозуміння.

В основу уроків в ТОВ «Початкова школа «Престиж» покладено ідею особистісно–орієнтованого навчання, враховуючи інтереси і потреби кожного учня. Діти є активними учасниками навчального процесу, працюючи спільно з вчителями на уроці. Це і проекти, і уроки-ігри, досліди, експерименти, і як результат співпраці – бажання дітей ходити до школи і хотіти вчитися.

ТОВ «Престиж» працює в режимі Школи повного дня.

Перша половина дня – предмети інваріативної частини робочого навчального плану. Друга половина дня – курси за вибором (логіка, хореографія,основи театральної грамоти, цікава економіка), факультативи та гуртки за бажанням батьків (англійська мова,німецька мова, шахи, сценічна майстерність).

ТОВ «Престиж» був заснований 19 лютого 1997р. (ліцензія – серія АВ № 378547 від 06.06.2008р.) За цей період школа випустила близько 500 вихованців.

В своїй структурі ТОВ «Початкова школа «Престиж» має дошкільний навчальний заклад та школу І ступеня.

Навчально-виховний процес в ТОВ «Престиж» організується відповідно до Державного стандарту початкової загальної освіти, нового закону України «Про освіту» , Концепції НУШ. Освітня програма розроблена на основі Типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ( під керівництвом О.Я.Савченко.)

В ТОВ «Початкова школа «Престиж» ми навчаємо не для школи, а для життя!